Pravidla diskuse | Antistres
Dotazy (technické problémy): admin@help24.cz  nebo pro přihlášené soukromé zprávy.

Please or Registrovat to create posts and topics.

Ještě paroxetin

Jak dlouho může trvat po dvou letech na 20mg než se zbavím syndromu z vysazení ? Jsem nyní 36 den na escitalopramu a je mi stále zle jak psovi, tak bych to rád odlišil čím to je.

Mě teda obecně ad nikdy nezabrala za 3 týdny jako některým vyvoleným, ale už z toho začínám být lehce zoufalý. Lexaurin tady mám, ale snažím se nebrat, vždy jsem to nějak překlepal.

Když už tak maximálně půlku 1,5. Na potlačení toho nejhoršího mi to stačí.

Možná ještě, kdybych se k tomu paroxetinu měl vrátit a třeba k nižší dávce než jsem měl, předpokládám, že po tom měsíci to bude jako ho znova nasazovat což ?

Dík za reakce…

Osobně si myslím, že ses dostal do poměrně riskantní situace....máš určitě syndrom z vysazení paroxetinu, problém je znovu ho nasazovat, jednak už nemusí zabrat a jednak byly nějaké důvody kvůli kterým jsi ho vysadil...víš co bych ti poradila určitě, vem si nyní po konzultcaci s dr, k tomu escitalopramu poloviční dávku paroxetinu, kterou jsi bral...a nech to tak třeba pár měsíců až postupně paroxetin vysadíš...žádného serotoninového syndromu se neobávej, běžně se předepisují dvoje SSRI nebo kombinace SSRI a SNRI, pouze u tkz. začátečníků v psychiatrii se to nedělá, což není náš případ, já běžně beru argofan 150 mg s 50 mg zoloftu.

Doktorovi jsem to včera říkal zda mi není zle taky díky tomu vysazení, říkal, že by to už nemělo být.

Mám tady nějaký zbytek paroxetinu tak si zkusím zítra třeba čtvrtinu vzít jak se to bude chovat.

Večer mám lepší, ráno až do odpoledne je to stále na prd.

Nicméně já reaguju na ad pomalu, bral jsem vlastně paroxetin - pak citalopram a nyní escitalopram a nasazení je u mě vždycky divoké a nějaký progres je tak okolo dvou měsíců.

Jsem citlivý a všechno se mnou mává natož ten guláš co má člověk v hlavě když začne znova brát. Naštěstí jsem začal už spát, ale jinak jsem z toho stále hodně “vedle”. Dneska je to tuším 42 den, takže ještě hladinu nemám bych řekl.

Napsal mi k tomu 50mg Lyrica, ale si s tím nechci ani začínat, nemám s tím zkušenosti a vždy mě stačila jen monoterapie.

Dík za zprávu. Snažím se uklidňovat jak to jde no.

A jak ti je zle? Od žaludka alebo psychicky?

Ja som chcela skusit dačo slabšie než Paroxetin kvoli únave, tak lekárka dala escitalopram. Pri escitaloprame ma bolel žalúdok hned jak som zjedla tabletku. A tiež sa mj úzkosti zhoršili. Escitalopram mi bol slabý. Po troch týždňoch som.sa vrátila k Paroxetinu a žaludok uzkosti sa zrovnali. Syndrom z vysadenia nemám určite lebo si menil jedno SSRI za druhe, to by mal pán dr  vedieť. Ak sa chceš zbaviť Paroxetinu tak teraz sa k nemu vrát na určité obdobie aby si sa zrovnal. Paroxetin sa vysadza cez Zoloft. Ak budeš zrovnaný potom Zoloft a ten pomaly vysadzuj. Pri prechode Paroxetin Zoloft

(Sertraline) sa nič nedeje. Vlastná skúsenosť ..

Předchozí fórum je k dispozici (pouze pro čtení) na adrese https://archiv.help24.cz/forum/.

close
Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít novinky z Help24.